Новини та події

TCL розпочинає своє чергвое спонсорство з зірками футболу

12.09.2022
20
Років
з вами

TCL представила футбольну футбольну команду на виставці IFA Berlin 2022.

З чотирма найкращими футболістами світу в якості амбасадорів бренду, TCL розпочинає глобальну кампанію, яка спрямована на те, щоб надихнути людей прагнути до величі у власному житті.

Склад TCL об'єднує виняткового молодого півзахисника з Англії Філа Фодена; висхідну суперзірку та гравця національної збірної Іспанії Педрі; чудового топ-виконавця Родріго, вінгера збірної Бразилії; і Рафаеля Варана, відомого захисника і ключового гравця збірної Франції.

Ці хлопці творять дива на полі, чи не так?


«Мати можливість зв'язатися з шанувальниками по всьому світу та надихнути їх на велич – це фантастична можливість. Я радий, що маю таку можливість асоціювати себе з таким брендом, як TCL, чий послужний список свідчить про їхню відданість забезпеченню високоякісного досвіду для наших прихильників», – пояснив Рафаел Варан.

«Моя пристрасть до футболу походить від гри на вулицях Стокпорта зі своїми товаришами і перегляду наших кумирів по телевізору. Я радий приєднатися до сім'ї TCL і разом сподіваюся, що ми надихнемо і підключимо наступне покоління до футболу», - сказав Філ Фоден.

«У захваті від того, що є шанс почати ці нові стосунки з TCL. Ми всі хочемо надати позитивний досвід для вболівальників і поширити нашу пристрасть до спорту, і, як амбасадор бренду TCL, я впевнений, що ми зможемо поширити позитивний спортивний дух, який надихає наших уболівальників», – додав Педрі.

«Я радий грати роль амбасадора бренду TCL і співпрацювати з компанією, яка ставить в основу своєї продукції якість і надихаючу індивідуальну велич», - зазначив Родріго.


TCL поділиться повідомленнями та ідеями від чотирьох футболістів напередодні головної футбольної події 2022 року, починаючи з листопада та далі, через традиційні та соціальні мережі. TCL також надасть численні можливості шанувальникам спілкуватися зі своїми кумирами яскравими новими способами за допомогою ексклюзивного контенту, підписаних товарів та конкурсів з призами, включаючи можливість для щасливих шанувальників поговорити зі своїм героєм.

Інші матеріали

Виставка - Clima Fest Ukraine 2021

Виставка - Clima Fest Ukraine 2021

18.02.2021

Запрошуємо на III-ю міжнародну виставку для професіоналів кондиціонування, охолодження, вентиляції та очистки повітря - Clima Fest 2021!

Докладніше
TCL представляє останні інновації та основні оновлення на CES 2023

TCL представляє останні інновації та основні оновлення на CES 2023

06.01.2023

TCL представляє свій портфель домашніх кінотеатрів, побутової техніки та мобільних пристроїв 2023 року на CES.

Докладніше
To top