Новини та події

TCL демонструє останні інновації на IFA 2023

06.09.2023
25
Років
з Вами

Залучаючи тисячі світових технологічних брендів і галузевих експертів, IFA представляє найповніший огляд міжнародного ринку, а присутність TCL на заході протягом більше десяти років зміцнює свої позиції в авангарді інноваційних розваг і розумних технологій.

TCL приєдналася до IFA у 2023 році, щоб з гордістю продемонструвати масштабні досягнення в області захоплюючих розважальних дисплеїв, технологій Інтернету речей і сталої енергетики через демонстрацію останніх інновацій брендів у домашніх кінотеатрах, кондиціонерах, пральних машинах, смартфонах, планшетах, окулярах AR і рішеннях для розумного будинку, а також новітні технології розподіленої фотоелектричної (PV) технології.

Для тих, хто шукає найкращі технології домашнього кінотеатру, TCL представляє 115-дюймовий міні-світлодіодний дисплей, найбільший у світі такого роду на даний момент, разом із потужними багатоканальними аудіоінноваціями. Будучи ентузіастом спорту та основним спонсором ряду світових спортивних ікон, TCL також представляє на стенді свої останні оновлення бренду з довгоочікуваною інтерактивною сесією всесвітньо відомої футбольної легенди – Роберта Піреса.

Під час виставки компанія TCL отримала нагороду Smart Air Purification Technology Award як визнання Europe Digital Group і Asia Digital Group за передову технологію кондиціонування повітря.

Технологія кондиціонування повітря TCL виходить далеко за рамки простого створення комфортних умов проживання. Компанія TCL пишається здатністю створювати кондиціонери, які справді приносять користь нашому здоров’ю завдяки своїй здатності очищати повітря, яким ми дихаємо. Завдяки технології FreshIN+ 2.0 від TCL, першій у галузі двосторонній системі заміни свіжого повітря, насичене киснем повітря надходить ззовні, а нездорове повітря виводиться.

Це ідеально підходить, коли якість повітря погана, оскільки фактично видаляє погане повітря, тобто допомагає видалити небажані частинки, такі як пил, шерсть домашніх тварин і забруднюючі речовини. У поєднанні з чотиришаровою системою фільтрації повітря циркулює набагато краще для людей, чутливих до алергії. Те саме стосується видалення запаху, оскільки система дихання свіжим повітрям FreshIN+ може допомогти усунути неприємні запахи там, де не можуть традиційні кондиціонери.

TCL також з гордістю повідомляє, що її вбудований холодильник C521CD був нагороджений щорічною нагородою за інноваційні продукти від відомого Китайського науково-дослідного інституту побутових електроприладів.

Вбудований холодильник TCL Free C521CD був визнаний своїм інноваційним дизайном, з витонченою тонкою шафою розміром лише 640 мм (включно з дверцятами) і лише 0,4 см простору між стінками шаф, що дозволяє використовувати простір максимізовано для бакалійних товарів, підвищуючи загальну ефективність. І холодильна, і морозильна камери обладнані пристроями для стерилізації, щоб забезпечити здорову санітарну обробку без залишків, гарантуючи, що продукти зберігаються в оптимальних гігієнічних умовах. Що стосується ключових переваг і особливостей, визнаних суддями, то технологія нижнього розсіювання тепла C521CD ефективно контролює накопичення робочого тепла з боків і вгорі холодильника, таким чином економлячи простір, який був би потрібний для вентиляції. я

Передові технології вдома та за його межами

C521CD також оснащений пристроями для генерації іонів T-Fresh, модулями поглинання запахів Pure Air і зоною перемикання від -20°C до 5°C, що забезпечує оптимальні умови для збереження найсвіжішої та здорової їжі довше.

Подальше надихаючи глобальну аудиторію жити більш екологічним життям, TCL активно розширює свою присутність у сфері розподіленої фотоелектричної енергії (PV), прагнучи досягти піку викидів вуглецю та вуглецевої нейтральності за допомогою комплексного інтелектуального енергетичного рішення, представленого під час IFA, вражаючи аудиторію як його набір для нового визначення ефективного використання стійкої енергії вдома та підтримки екологічного способу життя з низьким вмістом вуглецю.

Основні моменти стенду TCL|IFA 2023

Інші матеріали

TCL стає офіційним партнером національної збірної Італії з футболу

TCL стає офіційним партнером національної збірної Італії з футболу

24.05.2023

TCL уклав партнерські відносини з FIGC і є офіційним партнером усіх збірних Італії з футболу до 2026 року.

Докладніше
Хронологія виходу з карантину VIP лінії заводу TCL Air Conditioner

Хронологія виходу з карантину VIP лінії заводу TCL Air Conditioner

14.10.2020

VIP лінія заводу TCL найшвидше з усіх підрозділів вийшла на 100 відсоткове виробництво після перерви на карантин.

Докладніше
To top