Новини та події

TCL стає офіційним партнером чоловічої збірної Німеччини

30.09.2023
25
Років
з Вами

TCL і Німецький футбольний союз (DFB) оголошують про спільне партнерство на наступні 4 роки.

Як пристрасні любителі спорту, TCL розширює своє спортивне партнерство по всьому світу. Для бренду спорт об’єднує людей і є набагато більшим, ніж просто гра: за кожним викликом і кожною перемогою стоять потужні історії. З таким ентузіазмом TCL вирішила збільшити свою прихильність до Європи, підтримуючи кілька провідних команд і подій у низці змагальних ліг у всіх видах спорту. Нещодавнє оголошення про партнерство закладає основу для ще більшої відданості TCL надавати споживачам і торговим партнерам більше спортивних і розважальних вражень преміум-класу.

Німецька футбольна асоціація (DFB) — це асоціація регіональних і державних асоціацій, а також асоціація ліг, у яких грають у футбол. Найважливішим завданням DFB є організація та проведення чемпіонатів і змагань у лігах регіональних та державних асоціацій та ліцензованих лігах. DFB представляє інтереси своїх асоціацій-членів у країні та за кордоном і, маючи близько семи мільйонів членів, є однією з найбільших спортивних асоціацій у світі.

Це історичний момент!

Наше бачення полягає в тому, щоб кожна особистість мала можливість черпати мотивацію та рішучість із натхнення для спорту. Ми вже захоплюємо спортсменів, фан-спільноти та спільноти по всьому світу інноваційними рішеннями. Наша мета – сприяти нерозкритому потенціалу та прагненню до успіху в кожній людині за допомогою розумних технологій.

Погляньте на церемонію підписання TCL і чоловічої національної збірної Німеччини.

Інші матеріали

Каталог TCL 2022

Каталог TCL 2022

24.01.2022

Ми ретельно готувались, тому з гордістю презентуємо КАТАЛОГ TCL 2022!

Докладніше
Виставка CoolClima 2022

Виставка CoolClima 2022

18.02.2022

16-18 лютого відбулася виставка CoolClima або як кондиціонери TCL нагороди здобували.

Докладніше
To top