Новини та події

TCL стає офіційним партнером чоловічої збірної Німеччини

30.09.2023
25
Років
з Вами

TCL і Німецький футбольний союз (DFB) оголошують про спільне партнерство на наступні 4 роки.

Як пристрасні любителі спорту, TCL розширює своє спортивне партнерство по всьому світу. Для бренду спорт об’єднує людей і є набагато більшим, ніж просто гра: за кожним викликом і кожною перемогою стоять потужні історії. З таким ентузіазмом TCL вирішила збільшити свою прихильність до Європи, підтримуючи кілька провідних команд і подій у низці змагальних ліг у всіх видах спорту. Нещодавнє оголошення про партнерство закладає основу для ще більшої відданості TCL надавати споживачам і торговим партнерам більше спортивних і розважальних вражень преміум-класу.

Німецька футбольна асоціація (DFB) — це асоціація регіональних і державних асоціацій, а також асоціація ліг, у яких грають у футбол. Найважливішим завданням DFB є організація та проведення чемпіонатів і змагань у лігах регіональних та державних асоціацій та ліцензованих лігах. DFB представляє інтереси своїх асоціацій-членів у країні та за кордоном і, маючи близько семи мільйонів членів, є однією з найбільших спортивних асоціацій у світі.

Це історичний момент!

Наше бачення полягає в тому, щоб кожна особистість мала можливість черпати мотивацію та рішучість із натхнення для спорту. Ми вже захоплюємо спортсменів, фан-спільноти та спільноти по всьому світу інноваційними рішеннями. Наша мета – сприяти нерозкритому потенціалу та прагненню до успіху в кожній людині за допомогою розумних технологій.

Погляньте на церемонію підписання TCL і чоловічої національної збірної Німеччини.

Інші матеріали

TCL стає головним партнером Djurgården Football

TCL стає головним партнером Djurgården Football

18.04.2024

TCL оголошує про офіційне партнерство з Djurgården Football на наступні три роки.

Докладніше
Скільки зазвичай слугують кондиціонери повітря?

Скільки зазвичай слугують кондиціонери повітря?

02.04.2024

Cкільки слугують ці агрегати? Чи завжди вони працюють бездоганно протягом усього терміну гарантії?

Докладніше
To top