Новини та події

TCL стає офіційним партнером національної збірної Італії з футболу

24.05.2023
25
Років
з Вами

TCL став преміум-партнером однієї з найулюбленіших у світі національних футбольних команд.

Новий проект, якого сильно бажає керівництво, і який найкраще відображає філософію бренду, який завжди прагне підтримувати спортивні розваги. Фактично, після міжнародної співпраці з різних дисциплін, настав час підтримати команди, яких найбільше люблять італійці: Адзуррі та Адзурра. Партнерство охоплює всі національні збірні, чоловічі, жіночі, молодіжні, футзал, пляжний футбол та кіберспорт.

«Давня мрія, яка нарешті здійснилася», — каже Андреа Муселла, регіональний менеджер TCL в Італії. «Партнерство з італійськими національними футбольними командами свідчить про нашу рішучість продовжувати розвиватися на італійському ринку з усіма товарними категоріями споживчої електроніки, в яких ми представлені. Світ футболу являє собою максимальне вираження такого дорогого для нас принципу: щоб перемагати, ви повинні мати можливість розраховувати на командну роботу».

«Для FIGC це велике задоволення від відкриття цього партнерства», — заявив Габріеле Гравіна, президент Федерації футболу Італії.

Інші матеріали

TCL – постійний спонсор Чемпіонату світу з баскетоболу FIBA ​​2023

TCL – постійний спонсор Чемпіонату світу з баскетоболу FIBA ​​2023

12.09.2023

TCL приєднується до глобальних уболівальників на найбільшому баскетбольному святі як постійний спонсор Чемпіонату світу з баскетболу FIBA ​​2023

Докладніше
TCL розпочинає своє чергвое спонсорство з зірками футболу

TCL розпочинає своє чергвое спонсорство з зірками футболу

12.09.2022

Філ Фоден, Педрі, Родріго та Рафаель Варан названі амбасадорами бренду TCL Team 2022.

Докладніше
To top