Новини та події

TCL стає офіційним партнером збірної Польщі по футболу

31.05.2024
25
Років
з Вами

TCL підписала угоду з Польським футбольним союзом (PZPN) і таким чином отримала звання партнера національної збірної Польщі. Договір діє до 31 липня 2026 року з можливістю продовження.

– Ми раді, що саме перед чемпіонатом Європи збірна Польщі серйозно підсилюється. До групи партнерів національної команди приєднався TCL, визнаний бренд у галузі побутової електроніки та побутової техніки. Для нас велика честь, що компанія, яка хоче розвивати свої позиції в Польщі, бачить у нас величезний маркетинговий потенціал. Ми впевнені, що ця угода принесе тільки користь обом сторонам. Ласкаво просимо до футбольної родини! — сказав генеральний секретар Польського футбольного союзу Лукаш Вачовський..

share.jpg

– Рішення підписати угоду про партнерство заклало основу для захоплюючого та успішного майбутнього для обох сторін. Завдяки підтримці TCL та нашим інноваційним технологіям, які використовуються у широкоформатних телевізорах QD-Mini LED, вдосконалених звукових панелях, а також у революційних мобільних пристроях, ми будемо раді підтримати національну команду на шляху до успіху в кожну важливу мить, — запевняє Джейвей Пенг, керуючий директор TCL Electronics Poland.

TCL і збірна Польщі в одній команді.

Збірна Польщі вперше в історії вийшла на п’ятий великий міжнародний турнір поспіль . Після відбору на ЧЄ-2016, ЧС-2018 і ЧС-2022 в Катарі зіграє на Чемпіонаті Європи в Німеччині в червні.

Інші матеріали

Виставка Clima Fest Ukraine 2021

Виставка Clima Fest Ukraine 2021

27.02.2021

24-26 лютого відбулась III міжнародна виставка-фестиваль Clima Fest Ukraine 2021.

Докладніше
Участь корпорації TCL у 134-ій Кантонській ярмарці

Участь корпорації TCL у 134-ій Кантонській ярмарці

15.10.2023

На 134-ій Кантонській ярмарці корпорація TCL знову вразила світ передовими розробками у сфері кондиціонування повітря.

Докладніше
To top