Новини та події

Участь корпорації TCL у 134-ій Кантонській ярмарці

15.10.2023
25
Років
з Вами

На 134-ій Кантонській ярмарці корпорація TCL знову вразила світ передовими розробками у сфері кондиціонування повітря. TCL продемонструвала свою експертність у цій галузі, привертаючи увагу відвідувачів ярмарку.

Продукти TCL відзначалися високою ефективністю та інноваційними рішеннями, спрямованими на забезпечення комфорту та збереження енергії. Висока ефективність і надійність кондиціонерів TCL зробили їх неперевершеними у виборі для дому та бізнесу.

Кантонська ярмарка – це величезний торговий захід, який відбувається двічі на рік у місті Гуанчжоу, Китай. Ця ярмарка є найбільшою в світі і привертає тисячі виставкових стендів та мільйони відвідувачів із різних країн. Вона служить місцем для обміну досвідом та знаннями між виробниками, дистриб’юторами та споживачами. Цей захід сприяє розвитку міжнародної торгівлі та сприяє створенню нових бізнес-зв’язків.

Участь корпорації TCL у 134-ій Кантонській ярмарці підкреслила їхню репутацію лідера у галузі кондиціонування повітря та підтвердила їхню високу якість та інноваційний підхід до виробництва продукції

Це ідеально підходить, коли якість повітря погана, оскільки фактично видаляє погане повітря, тобто допомагає видалити небажані частинки, такі як пил, шерсть домашніх тварин і забруднюючі речовини. У поєднанні з чотиришаровою системою фільтрації повітря циркулює набагато краще для людей, чутливих до алергії. Те саме стосується видалення запаху, оскільки система дихання свіжим повітрям FreshIN+ може допомогти усунути неприємні запахи там, де не можуть традиційні кондиціонери.

Основні моменти стенду TCL дивіться в галереї

Попередня
Наступна

Інші матеріали

Алгоритм інверторного штучного інтелекту

Алгоритм інверторного штучного інтелекту

24.06.2021

Розумні кондиціонери зі штучним інтелектом ще зручніші та економніші!

Докладніше
Безпека користування кондиціонером

Безпека користування кондиціонером

Щоб кондиціонер приносив не тільки комфорт, а й був безпечним для вас та домочадців.

Докладніше
To top