Новини та події

Важливі моменти під час монтажу кондиціонера

03.06.2021
20
Років
з вами

Отже, кондиціонер обрали, тепер не менш відповідальне завдання – правильно його встановити. Щоб прилад працював довго і не виходив з ладу, обов'язково звертайтеся до професійних інсталяторів.

Варто заздалегідь спланувати процес монтажу, врахувавши особливості приміщення та будівлі в цілому.

Етапи установки

Якщо ви робите ремонт, рекомендуємо проводити монтаж кондиціонера в 2 етапи. Так ви зможете приховати всі комунікації та краще спланувати інтер’єр.

Перший етап передбачає чорнові роботи, такі як закладка комунікацій. Другий настає вже після завершення ремонту – встановлюється та підключається внутрішній блок.

Під’єднання електрики

Оптимальний варіант – провести окремий кабель від щитової. Навіть якщо монтаж проводиться вже після ремонту, кабель не сильно вплине на вигляд приміщення. Проте якщо в будівлі нова проводка, яка розрахована на високу потужність, можливе підключення через розетку.

Місце

Вішайте прилад там, де потрібно, а не там, де «гарно виглядає». Якщо фахівець рекомендує конкретне місце для установки і обґрунтовує свою точку зору професійними рекомендаціями, краще його послухати. Це може бути необхідно для комфортного користування або для надійності монтажу.

Інші матеріали

Темний кондиціонер. Заховати чи підкреслити?

Темний кондиціонер. Заховати чи підкреслити?

24.10.2022

Надаємо оригінальності простору, робимо його ефектним та сучасним за допомогою темного кондиціонера.

Докладніше
TCL - на виставці CES 2021

TCL - на виставці CES 2021

15.02.2021

TCL зміцнює асортимент продуктів завдяки інноваціям у різних категоріях - домашні кінотеатри, мобільні пристрої та побутова техніка - на виставці CES ...

Докладніше
To top